close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  تعمیرات پکیج و کولرگازی

  بازدید : 19
  يکشنبه 21 شهريور 1400 زمان : 16:46

  با آموزش تعمیر پکیج دیواری در خدمت شما هستیم. پکیج های دیواری یکی از وسایل پرکاربرد در تمامی منازل هستند که تقریبا در هر خانه ای یکی از آن ها یافت می شود. در اکثر مواقع ممکن است پکیج دیواری به مشکلی برخورد کند که شما نیاز به آموزش تعمیر پکیج دیواری داشته باشید. بدین منظور در خدمت شما هستیم تا با آموزش تعمیر پکیج دیواری مشکلات ایجاد شده برای پکیج شما را برطرف کنیم. در نظر داشته باشید گاهی اوقات ممکن است مشکلات ایجاد شده فنی باشد و تعمیر بدون اطلاعات قبلی باعث ایجاد مشکلات جدید گردد. بنابراین بهتر است از یک تعمیرات پکیج در تهران کمک بخواهید.

  پکیج چیست؟

  پیش از اینکه به آموزش تعمیر پکیج دیواری بپردازیم می خواهیم پکیج را برای شما تعریف کنیم. پکیج در واقع به نوعی سیستم گرمایشی گفته می شود که تواسنه یک جایگزین خوب برای موتورخانه باشد. اگر نگاهی به پیشینه لوازم گرمایی بیندازید متوجه می شوید که در گذشته برای آپارتمان ها از موتورخانه استفاده می شد. پکیج ها دارای مزایای بسیار زیادی هستند که بارزترین مزیت ان ها امکان نصب، تعمیر و سرویس پکیج سریع و آسان در محل است.

  پکیج ها برای اینکه در 12 ماه سال نیز مورد استفاده واقع شوند و نیازهای مورد نظر را برطرف کنند به دو صورت طراحی شده اند. این دستگاه دارای دو حالت زمستانه و تابستانه می باشد. در تابسان زمانی که آب باز می کنید پکیج روشن می شود و عملکردی مانند آبگرمکن دارد. اما در زمستان به دلیل اینکه باید گرمای شوفاژ را نیز تامین کند، کاملا رفتار متفاوتی دارد و می توان گفت همیشه روشن است. در صورتی که با مشکل خرابی پکیج خود روبرو شده اید می توانید آموزش تعمیر پکیج دیواری را مطالعه کنید. با ما همراه باشید.

  آموزش تعمیر پکیج دیواری

  آموزش تعمیر پکیج دیواری

  خدمات تعمیر پکیج دیواری کلینیک تاسیسات

  کلینیک تاسیسات مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری و کولر گازی می باشد. شما عزیزان برای تعمیر و یا سرویس پکیج و کولر گازی خود می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از تکنسین های ما بخواهید برای رفع مشکل ایجاد شده در محل حاضر شوند. تمامی خدماتی که در این مجموعه انجام می شود توسط افراد دوره دیده و حرفه ای می باشد.

  معرفی قطعات پکیج دیواری

  پیش از اینکه به آموزش تعمیر پکیج دیواری بپردازیم می خواهیم قطعات پکیج دیواری را به اختصار به شما معرفی کنیم. شما عزیزان برای تعمیر پکیج دیواری می بایست به طور کامل با قطعات آن آشنایی داشته باشید. بنابراین با ما همراه باشید.

  برد پکیج: یک صفحه سبز رنگ می باشد که قطعاتی مانند آی سی، خازن، مقاومت و … به آن متصل شده است. وظیفه اصلی پکیج بر عهده برد آن می باشد. در واقع برد میان تمامی قطعات پکیج ارتباط برقرار می کند و مدیریت ال سی دی پکیج را هم بر عهده دارد.

  جرقه: از دیگر قطعات پکیج جرقه می باشد که با چند برابر شدن ولتاژ ورودی قوس الکتریکی ایجاد می گند و با تماس با گازی که از شعله خارج می گردد باعث روشن شدن پکیج می شود.

  وریستور: نوعی مقاومت که اجازه ورود ولتاژ اضافی به دستگاه را نمی دهد.

  پمپ سیرکولاسیون: این پمپ جهت تنظیم فشار آب گرم و گرمایش می باشد.

  شیر اطمینان: این قطعه یکی از قطعات حساس به دما و فشار است. در صورتی که آب به دمای بیش از حد خود برسد و یا حتی فشاری به این شیر وارد شود، شیر اطمینان باز شده و پکیج را تخلیه می کند.

  ترموستات دود: به این قطعه سنسور دود هم گفته می شود. زمانی که دودکش با مشکل مواجه شود و نتواند به درستی و ظیفه خود را انجام دهد این سنسور به صورت خودکار پکیج را خاموش می کند.

  فلوسوئیچ: این قطعه کلید جریان نیز نامیده می شود که در مسیر ورودی آب به شوفاژ و رادیاتور قرار دارد.

  شیر سه طرفه: وظیفه اصلی این شیر تغییر مسیر آب از شوفاژ به لوله های آب گرم مصرفی و برعکس می باشد.

  شیرپرکن: این نوع شیر برای پر کردن آب پکیج استفاده می شود و بین پکیج و لوله آب سرد ورودی به پکیج قرار دارد.

  آموزش تعمیر پکیج دیواری

  آموزش تعمیر پکیج دیواری

  آموزش تعمیر پکیج دیواری

  حال با آموزش تعمیر پکیج دیواری در خدمت شما هستیم. در برخی از موارد برای تعمیر پکیج دیواری خود می توانید به ارور پکیج توجه کنید و با توجه به ارور بدانید مشکل از کدام قسمت پکیج می باشد. قبل از هر چیزی در مورد آموزش تعمیر پکیج دیواری باید بگوییم که پکیج دیواری برای عملکرد صحیح به چهار عنصر آب، برق، اکسیژن و گاز نیاز دارد. زمانی که آب پکیج تامین نشود پکیج نمی تواند روشن شوود. اما چگونه باید فهمید که آب پکیج تامین شده است یا خیر؟ در پکیج های دیجیتال با استفاده از ال سی دی کوچک روی صفحه و در پکیج های آنالوگ با کمک عقربه فشار که روی دستگاه قرار دارد می توان متوجه شد آب پکیج تامین شده است یا خیر.

  در مرحله دوم از آموزش تعمیر پکیج دیواری می بایست برق آن مورد بررسی قرار گیرد. اتصال برق را بررسی کنید و یا اینکه دوشاخه را از پریز جدا کرده و به صورت برعکس وصل کنید چون برخی از پکیج ها به فاز و نول بودن نیز حساس هستند.

  در مرحله سوم از آموزش تعمیر پکیج دیواری گاز آن باید مورد بررسی قرار گیرد. از باز بودن گاز اطمینان حاصل کنید. در این بخش اکسیژن هم باید بررسی گردد. یکی موارد مهم در احتراق اکسیژن می باشد چرا که در برخی موارد فن ها دچار مشکل می شوند و احتراق به صورت درتس صورت نمی گیرد و در نتیجه سبب آسیب جدی به پکیج می گردد.

  علت گرم نکردن رادیاتور و شوفاژ در صورت کار کردن پکیج چیست؟

  یکی از علل این مشکل خرابی شیر سه طرفه می باشد که در این حالت باید تعویض گردد. همچنین ورودی شوفاژها را نیز بررسی کنید که رسوب نگرفته باشد. سوم علت نیز می تواند خرابی ترموستات باشد چرا که دمای آب را به درستی نشان نمی دهد و در کارکرد پکیج خلل ایجاد کرده است. در این حالت ترموستات باید تعویض گردد.

  علت سر و صدای پکیج دیواری چیست؟

  یکی از علل سر و صدای پکیج دیواری هوا گرفتن پکیج است. اگر اطلاعی از نحوه رفع این مکشل ندارید بهتر است به تعمیرات پکیج دیواری مراجعه کنید و از آن ها بخواهید مشکل به وجود امده را رفع کنند.

  چرا پکیج به صورت انفجاری روشن می شود؟

  در این حالت در ابتدا باید جرقه را بررسی کرد چرا که ممکن است در عملکرد آن خللی ایجاد شده باشد. معمولا اگر بین جرقه و شعله فاصله ایجاد شده باشد و یا اینکه جرقه سوخته باشد ممکن است پکیج روشن نشود و یا اینکه به صورت انفجاری روشن شود در هر دو حالت جرقه باید تعویض گردد.

  چرا پکیج دیواری بیش از حد داغ می کند؟

  در صورتی که میزان دمای آب بیش از حد مجاز بالا باشد باید ترموستات مورد بررسی قرار گیرد. چرا که در این حالت ترموستات خراب شده و تعریف درستی از دمای آب ندارد. در این حالت برای تعمیر پکیج دیواری باید ترموستات را تعویض کرد.

  آموزش تعمیر پکیج دیواری

  آموزش تعمیر پکیج دیواری

  قیمت تعمیر پکیج دیواری چقدر است؟

  هزینه تعمیر پکیج دیواری یکی از مواردی است که برای همه مهم است پس اگر بخواهیم یک مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری با قیمت مناسب و به صرفه به شما معرفی کنیم، زرین سرویس را به شما معرفی می‌کنیم.
  البته باید بدانید که هزینه تعمیر پکیج دیواری متغیر است چرا که برای تعمیر پکیج دیواری ابتدا باید عیب یابی پکیج انجام شود و این امکان وجود دارد که پکیج چند مشکل داشته باشد و به قطعات جدید نیاز داشته باشد و یا برعکس پکیج هیچ مشکلی نداشته باشد و شما با یک اشتباه کوچک نتوانسته باشید آن را روشن کنید.آ

  چت نسا|نسا چت|چتروم نسا|چت اصلی |چت ایرانی|چت شلوغ|شاهین چت
  بازدید : 24
  يکشنبه 14 شهريور 1400 زمان : 15:51

  تعمیر کولر گازی در غرب تهران یکی از موارد پر اهمیت برای ساکنین در غرب تهران می باشد. همه ی ما می دانیم نباید کولر گازی را برای تعمیر به افراد ناکارآمد سپرد چرا که ممکن است علاوه بر حل نکردن مشکل، مشکل جدیدی را نیز به کولر گازی اضافه کند که در نتیجه ی آن هزینه ی هنگفتی را برای شما به همراه دارد. در این مقاله با تعمیر کولر گازی در غرب تهران در خدمت شما هستیم. شما عزیزان برای تعمیر کولر گازی خود می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از متخصصین کلینیک تاسیسات بخواهید در کوتاه ترین زمان در محل حاضر شوند.

  تعمیر کولر گازی در غرب تهران

  قبل از اینکه به تعمیر کولر گازی در غرب تهران بپردازیم ذکر این نکته ضروری است که بدانید در صورتی که کولر گازی شما با هر مشکلی روبرو شد سریعا آن را خاموش کنید، چرا که سبب آسیب زدن به دیگر قطعات حساس و گران قیمت کولر گازی می شود و تعمیر آن هزینه ی بالایی را به همراه دارد. در ابتدا باید بفهمید علت خرابی کولر گازی چیست؟

  • کولر باد گرم می دهد

  در صورتی که با مشکلاتی از قبیل بوی بد دادن و یا باد گرم زدن کولر مواجه شدید اول فیلترها را چک کنید. در برخی موارد تنها کثیی فیلتر می تواند سبب بروز مشکل شود. فیلترها را باید خارج کرده آن ها را بشویید و یا اینکه اقدام به تعویض فیلتر کنید. این کار یکی از مواردی است که سرویس کار کولر گازی آن را بررسی می کند و مانع از بروز مشکل در کولر گازی می شود.

  • بررسی مین برد کولر گازی

  دومین مورد بررسی مین برد کولر گازی است که بدین طریق می توانید متوجه شوید که قطعات کولر گازی سالم هستند. این مورد کاملا تخصصی است و اگر توانایی انجام این کار را ندارید حتما از یک تعمیرکار کمک بخواهید. برای تعمیر کولر گازی خود می توانید با متخصصین آراد تکنیکال در تماس باشید.

  • بررسی کمپرسور کولر گازی

  کمپرسور از دیگر فطعات مهم کولر گازی است که خرابی آن ممکن است مشکلات زیادی را به بار آورد. خرابی کمپرسور هزینه زیادی را به همراه دارد. به همین دلیل در صورت بروز مشکل و خرابی کمپروسر بهتر است هرچه سریع تر کولر گازی را خاموش کنید تا از به وجود آمدن مشکلات بعدی جلوگیری کنید. کمپرسور در یونیت خارجی کولر گازی قرار دارد و برای تعمیر آن بایستی یونیت خارجی را باز کرده و مشکل کولر گازی را برطرف کنید.

  • نمام شدن گاز کولر

  از دیگر مواردی که باعث می شود شما نیاز به یک تعمیرکار کولر گازی داشته باشید، تمام شدن گاز کولر گازی است. گاهی ممکن است احساس کنید که کولر گازی تنها باد گرم تولید می کند و به درستی کار نمی کند. در این حالت احتمال تمام شدن گاز کولر گازی نیز وجوذ دارد. این مورد نیز جزو مواردی است که در سرویس سالیانه کولر گازی توسط تعمیرکار بررسی می شود.

  • نشتی در لوله های کولر

  از مواردی که شما ممکن است به تعمیر کولر گازی در غرب تهران نیاز داشته باشید نشت لوله های مسی و شیلنگ های رابط بین یونیت داخلی و یونیت خارجی است که باعث خراب شدن کولر گازی می شود. در این حالت هرچه سریع تر می بایست شیلنگ ها را تعویض کرده و نشتی ان را بگیرید چرا که ممکن است به دیگر قطعات نیز آسیب بزند.

  • خرابی فن کولر گازی

  فن کولر گازی نیز از مواردی است که ممکن است شما را نیازمند تعمیر کولر گازی در غرب تهران بکند. فن قطعه ای است که هوای خنک را منتشر می کند و در صورت خرابی باعث یخ زدن کولر گازی می شود. در این حالت ممکن است فن سوخته باشد که می بایست تعویض شود و یا اینکه سیم های آن به دلیل فرسودگی قطع شده باشند که می توانید آن ها را به راحتی تعمیر کنید.

  تعمیر کولر گازی در غرب تهران

  تعمیر کولر گازی در غرب تهران

  مرکز تعمیر کولر گازی در غرب تهران

  کولر گازی جزو لوازم پر کاربردی است که امروزه در بیشتر منازل استفاده می شود. در اکثر اوقات ممکن است کولر گازی با مشکل روبرو شود و در این حالت بایستی از روش های صحیح و مناسب عمل کرد و نسبت به تعمیر کولر گازی خود اقدام کنید. بهترین و ساده ترین راه حل کمک گرفتن از مرکز تعمیر کولر گازی در غرب تهران یعنی کلینیک تاسیسات می باشد.

  خدماتی که در مرکز کلینیک تاسیسات ارائه می شود.

  تعمیرات کولر گازی در این شرکت توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام می‌شود و خدماتی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم از این قبیل می‌باشند.

  1. تعویض فیلترهای کولر گازی

  2. تعمیر کمپرسور به صورت تخصصی

  3. تعویض خازن و سایر قطعات روی برد به صورت تخصصی

  4. گرفتن نشتی لوله‌های مسی

  5. شارژ گاز کولر گازی در صورت به اتمام رسیدن آن

  6. تعمیر و یا تعویض فن

  7. تعویض ترموستات

  8. سرویس دستگاه به صورت کلی

  کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر کولر گازی اسپلیت سامسونگ

  هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

  درباره هزینه تعمیر باید بگوییم نمی توان پیش از عیب یابی در مورد هزینه ی تعمیر به بحث پرداخت. همچنین قسمت قطعات با توجه به بازار ایران ثابت نیست و در صورتی که قطعه ای از کولر گازی شما نیاز به تعویض داشته باشد بایستی با توجه به قیمت قطعه هزینه تعمیر را بیان کرد. شما عزیزان می توانید برای تعمیر کولر گازی در غرب تهران خود با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس حاصل نمایید و از متخصصین ما بخواهید در کوتاه ترین زمان در محل مورد نظر شما حضور یابند.

  تماس با ما | تعمیر کولر گازی در غرب تهران

  تعمیر کولر گازی در غرب تهران

  تعمیر کولر گازی در غرب تهران

  تیم خدماتی کلینیک تاسیسات 24 خریدار انواع پکیج و اسپیلت کارکرده به بالاترین قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه ، رفع ترکیدگی لوله و بازسازی کف ، نقاشی ساختمان گچبری ، پتینه کاری ، لندن کاری و… فروش و اجرای ایزوگام ، نصب سرویس و تعمیرات اسپیلت ، اجرا وتعمیرات موتور خانه ، چیلرهای جذبی و تراکمی استخر ، لوله کشی سرد و گرم ، نصب و سرویس شیرآلات ، تیم 24 با کادری مجرب بصورت شبانه روزی همراه شما هست تا آرامش شما عزیزان فراهم شود.

  • آدرس : تهران ، خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر خ سمیاری نبش سرتیپی پلاک10
  • تلفن : 22209257-021
  • تلفن : 22683554-021
  • موبایل : 09129379348

  فرایند اجتماعی شدن کودک |سرانجام بد کودکان منزوی
  بازدید : 20
  چهارشنبه 3 شهريور 1400 زمان : 17:18

  با هواگیری پکیج ایران رادیاتور در خدمت شما هستیم. یکی از عمده ترین مواردی که دارندگان پکیج ایران رادیاتور با آن روبرو هستند، هواگیری پکیج ایران رادیاتور می باشد. در این بخش می خواهیم شما را با نحوه هواگیری پکیج ایران رادیاتور آشنا کنیم تا دیگر نیازی به تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران نداشته باشید.

  تمامی دستگاه های پکیج امروزی من جمله پکیج ایران رادیاتور، دارای شیر اتومات برای هواگیری هستند. این شیر بر روی کله گی پمپ سوار شده است و به صورت خودکار هوایی که از رادیاتور کشیده می شود را از خود خارج می کند. پکیج هایی مانند ایران رادیاتور و بوتان بر روی کله گی پمپ دارای شیر اتومات هستند، در صورتی که این شیر در پکیج بوش بر روی منبع انبساط هواگیر قرار گرفته است. یک دلیل این که در پکیج بوش روی منبع انبساط هواگیر اتومات نصب شده است، بالاتر بودن منبع نسبط به پمپ دستگاه میباشد اما نگران نباشید، این مقدار اختلاف آنقدر ناچیز است که در محسبات هم فاکتور گرفته میشود. در نتیجه پکیج ایران رادیاتور و بوتان هم هوا نمی گیرند.

  چرا پکیج ایران رادیاتور نیاز به هواگیری اتومات دارد؟

  در حالت عادی هوایی درون کاسه پمپ جمع می شود، در صورتی که ایرونت یا هواگیر اتومات بر روی پکیج نباشد این هوا بیش از حد ممکن است درون کاسه پمپ جمع شود. در نتیجه عملکرد سیستم به طور کامل مختل می شود و حتی ممکن است موجب ترکیدن پمپ شود. در نتیجه مهندسین طراح از قطعه ای به نام ایرونت استفاده می کنند تا بدین ترتیب به پمپ آسیبی نرسد و هوا نیز از مدار خارج شود.

  هواگیری بکیج ایران رادیاتور

  هواگیری بکیج ایران رادیاتور

  چرا پکیج به طور مرتب هوا می گیرد؟

  در حالت کلی می توان گفت دلیل هواگیری پکیج ایران رادیاتور به دو مورد وابسته است که به شرح زیر می باشد.

  1. منبع انبساط پکیج باد ندارد و یا اینکه خراب شده است. در این حالت فشار مدار در حالت زمستانه مرتب بالا میزند و از پشت پکیج آب می ریزد.
  2. داخل رادیاتور و پکیج گاز تولید می شود. اگر موقع هواگیری پکیج ایران رادیاتور بوی بدی مانند بوی تخم مرغ گندیده می آید بدین معنی است که مدار رادیاتور دچار یک واکنش شیمیایی بین مس و آلومینیوم شده است. دمی توان حدس زد به هنگام گذشتن آب از روی مبدل مسی و سپس از روی مبدل آلومینیومی، گازی تولید می شود که منجر به تولید بوی بد می گردد.

  نکته: گاز تولید شده قابلیت اشتعال دارد و سبب افزایش فشار داخل کل مدار می شود. حال در این صورت اگر شیر رفت و برگشت رادیاتور را نبندید و این گاز نتواند از داخل ایرونت خارج شود احتمال ترکیدن رادیاتور وجود دارد.

  کسب اطلاعات بیشتر: راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

  چگونه بفهمیم رادیاتور هوا دارد؟

  یکی از راهی تشخیص زمان هواگیری پکیج ایران رادیاتور فرا رسیده است این است که زمانی که شیر آب را باز می کنید به سرعت آب سرد شده و آب سرد و گرم می شود. با هواگیری پکیج ایران رادیاتور می توان این مشکل را رفع کرد. همچنین در زمستان در صورتی که مشاهده کردید که با زیا کردن دمای شوفاژ، قسمت انتهایی آن همچنان سرد می ماند و گرم نمی شود، زمان هواگیری پکیج ایران رادیاتور شما فرارسیده است.

  نحوه هواگیری پکیج ایران رادیاتور در منزل چگونه است؟

  نحوه هواگیری پکیج ایران رادیاتور خیلی آسان است. پکیج را خاموش نمایید و به سراغ رادیاتور ها بروید. قسمت انتهایی هر رادیاتور، محل هواگیری آن میباشد. با یک فازمتر پیچ این قسمت را کمی شل کنید تا مخلوط آب و هوا از رادیاتور خارج شود. کمی صبر کنید تا فقط آب از داخل رادیاتور خارج شود. در این قسمت باید به سراغ پکیج بروید و درجه بار (درجه عقربه ای فشار) را نگاه کنید. اگر درجه کمتر از 1 است، شیر پر کن را باز کنید تا درجه بار پکیج مجددا در محدوده مناسب یعنی بین 1 تا 1.5 بار قرار بگیرد.

  برای رفع گاز بدبو درون رادیاتورها چکار کنیم؟

  در بخش های پیشین در مورد علت ایجاد گاز بدبو درون پکیج ایران رادیاتور صحبت کردیم. حال زمان آن رسیده در مورد نحوه رفع این مشکل نیز به بحث و بررسی بپردازیم. در این مواقع می بایست حتما کل مدار رادیاتور شسته شود. پس از اینکه کارشستشو تمام شد، باید از طریق لوله رفت و یا بالای حوله خشک کن یک لیتر مایع ضد رسوب ضد هوا به داخل مدار تزریق کنید. در نظر داشته باشید مایع ضد هوای رادیاتور هر سال نیاز به شارژ مجدد دارد. با تزریق همین مایع به درون رادیاتور می توانید طول عمر پکیج خود را بیشتر کنید.

  هواگیری پکیج ایران رادیاتور در تهران

  در این مقاله در مورد علل هواگیری پکیج و روش های رفع مشکل صحبت شد. امیدواریم توانسته باشیم به تمامی سوالات شما در زمینه هواگیری پکیج ایران رادیاتور پاسخ داده باشیم. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران از تکنسین های کلینیک تاسیسات بپرسید. همکاران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

  ارتباط با ما | کلینیک تاسیسات

  هواگیری بکیج ایران رادیاتور

  هواگیری بکیج ایران رادیاتور

  تیم خدماتی کلینیک تاسیسات 24 خریدار انواع پکیج و اسپیلت کارکرده به بالاترین قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه ، رفع ترکیدگی لوله و بازسازی کف ، نقاشی ساختمان گچبری ، پتینه کاری ، لندن کاری و… فروش و اجرای ایزوگام ، نصب سرویس و تعمیرات اسپیلت ، اجرا وتعمیرات موتور خانه ، چیلرهای جذبی و تراکمی استخر ، لوله کشی سرد و گرم ، نصب و سرویس شیرآلات ، تیم 24 با کادری مجرب بصورت شبانه روزی همراه شما هست تا آرامش شما عزیزان فراهم شود.

  معرفی مواد شیمیایی در تولید پارچه
  بازدید : 19
  يکشنبه 17 مرداد 1400 زمان : 16:26

  عیب یابی کولر گازی جنرال!…یکی از لوازم مورد نیاز برای هر مکانی در هوای گرم و آفتابی تابستان تهران کولر گازی می باشد. در سوله ها و کارخانه های بزرگ که از گرمای تابستان در امان نیستد استفاده از کولر گازی یکی از ملزومات است.

  کولر گازی جنرال یکی از پرطرفدارترین کولرهای گازی در ایران است. چرا که این دستگاه محصول چین می باشد و نسبت به دیگر کولر گازی ها از قیمت مناسب تری برخوردار است.

  البته در نظر داشته باشید قیمت پایین این مدل کولر گازی نشانه ی بی کیفیت بودن آن نیست. چرا که قطعات کولر گازی جنرال از آمریکا وارد چین می شود و در چین تنها قطعات مونتاژ می شوند. کولر گازی جنرال در کشور مت در دو مدل ایستاده و دیواری به فروش می رسد. شما برای تعمیرات کولر گازی خود در شمال تهران می توانید با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس حاصل نمایید.

  عیب یابی کولر گازی جنرال | مزایای کولر گازی جنرال

  عیب یابی کولر گازی جنرال | مزایای کولر گازی جنرال

  مزایای استفاده از کولر گازی جنرال

  کولر گازی جنرال در مقایسه با رقیبان خود همچون سامسونگ و ال جی از مزایای منحصر به فردی برخوردار است که دلیل کافی برای انتخاب آن می باشد. از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ریموت کنترل دارد و شما می توانید از مکان های مختلف با فاصله کولر گازی خود را کنترل کنید.
  • ضمانت 5 ساله دارد و در صورت خرابی می توانید بدون هزینه آن را تعمیر کنید.
  • رطوبت زدای قوی برای منازل می باشد.
  • دارای تایمر زمان خواب است و می تواند با تنظیم آن در زمان های مشخص خاموش شود.
  • امکان شستشوی پنل وجود دارد.
  • سرعت خنک سازی محیط بسیار بالاست.
  • در مقایسه با رقبای خود از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

  اما تنها نکته منفی کولر گازی جنرال ظاهر ساده آن می باشد و در مقایسه با دیگر برندها مانند سامسونگ و ال جی ظاهری شکیل و زیبا ندارد.

  در ادامه به عیب یابی کولر گازی جنرال می پردازیم تا شاید بتوانید برخی مشکلات به وجود آمده را بدون نیاز به متخصص در منزل حل کنید. در غیر این صورت شما می توانید با کلینیک تاسیسات برای عیب یابی کولر گازی جنرال و تعمیر آن در تماس باشید. در صورتی که علاوه بر کولر با مشکل خرابی پکیج مواجه شدید می توانید به تعمیرات پکیج مراجعه کنید.

  عیب یابی کولر گازی جنرال | مزایای کولر گازی جنرال

  عیب یابی کولر گازی جنرال | مزایای کولر گازی جنرال

  عیب یابی کولر گازی جنرال

  زمانی که کولر گازی شما دچار اختلال می شود در ایتدا باید عیب یابی کولر گازی جنرال شما انجام شود و سپس در صورت نیاز با تکنسین تماس حاصل شود. ممکن است عیب یابی کولر گازی جنرال شما در منزل و توسط یک فرد معمولی حل شود.

  • کولر به صورت کلی کار نمی کند

  اولین مورد به هنگام برخورد با این مسئله بررسی پریز برق است. در صورتی مه پریز برق مشکلی نداشت سیم برق های ورودی به کولر را بررسی کنید.

  • کولر فقط در دور تند کار می کند

  زمانی که به این مشکل بر خوردید باید کلید و تنظیمات مربوط به آن را کنترل کنید. احتمالا کلید دچار اختلال شده است. برای عیب یابی کولر جنرال در این حالت پس از بررسی کلیدها در صورت نیاز کلید را تعویض کنید.

  اگر مشکل از کلید نبود احتمالا سیم های ارتباط بین کلید و پروانه قطع شده است. با استفاده از یک آمپرمتر همگی را بررسی و در صورت قطع بودن تعمیر کنید.

  • سر و صدای کولر گازی

  این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که هر یک باید به طور جداگاه مورد بررسی قرار گیرد. اولین علت ممکن است به دلیل محل قرارگیری نامناسب کولر گازی باشد. با استفاده از یک دستگاه تراز، محل قرارگیری را تراز کنید. در دومین حالت ممکن است لاستیک های درزگیر خراب شده باشند که می بایست تعویض شوند.

  در مرحله آخر به سراغ کمپرسور بروید. ممکن است پیچ های کمپرسور شل شده باشد که سبب ایجاد سر و صدا می گردد.

  • بدنه کولر گازی برق دارد

  از ایرادات شایع برق داشتن بدنه کولر گازی است که به این دلیل است که از جایی برق به بدنه کولر وصل شده است. ممکن است بدنه پلاستیکی ییک زا سیم ها پوسیده شده باشد و به طور مستقیم متصل به بدنه باشد. از دیگر روش ها این است که سیم های برق اتصال به کمپرسور را جدا کنید و کولر گازی را به برق متصل کنید در صورتی که بدنه در این حالت برق نداشت مشکل از کمپرسور است. در این حالت می توانید با متخصصین کلینیک تاسیسات تماس حاصل نمایید.

  • سرما کم شده و کولر گازی برفک می زند

  ممکن است گاز کولر کم شده باشد و نمی تواند محیط را خنک کند و در همان محدوده خود یخ می زند. می بایست گاز کولر شارژ شود.

  ممکن است فن خراب باشد و سرما را به بیرون از کولر هدایت نکند. در این مرجله باید تعمیرکار کولر این مسئله را بررسی و حل کند.

  و یا اینکه ممکن است کمپرسور دچار مشکل شده باشد که باز هم حل عیب یابی کولر گازی جنرال بر عهده تعمیرکار متخصص است.

  تماس با ما | عیب یابی کولر گازی جنرال

  تیم خدماتی کلینیک تاسیسات 24 خریدار انواع پکیج و اسپیلت کارکرده به بالاترین قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه ، رفع ترکیدگی لوله و بازسازی کف ، نقاشی ساختمان گچبری ، پتینه کاری ، لندن کاری و… فروش و اجرای ایزوگام ، نصب سرویس و تعمیرات اسپیلت ، اجرا وتعمیرات موتور خانه ، چیلرهای جذبی و تراکمی استخر ، لوله کشی سرد و گرم ، نصب و سرویس شیرآلات ، تیم 24 با کادری مجرب بصورت شبانه روزی همراه شما هست تا آرامش شما عزیزان فراهم شود.

  • آدرس : تهران ، خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر خ سمیاری نبش سرتیپی پلاک۱۰
  • تلفن : 22209257-021
  • تلفن : 22683554-021
  • موبایل : 09129379348

  خرید عمده دال عدس
  بازدید : 23
  دوشنبه 11 مرداد 1400 زمان : 12:42

  با هواگیری پکیج ایران رادیاتور در خدمت شما هستیم. یکی از عمده ترین مواردی که دارندگان پکیج ایران رادیاتور با آن روبرو هستند، هواگیری پکیج ایران رادیاتور می باشد. در این بخش می خواهیم شما را با نحوه هواگیری پکیج ایران رادیاتور آشنا کنیم تا دیگر نیازی به تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران نداشته باشید.

  تمامی دستگاه های پکیج امروزی من جمله پکیج ایران رادیاتور، دارای شیر اتومات برای هواگیری هستند. این شیر بر روی کله گی پمپ سوار شده است و به صورت خودکار هوایی که از رادیاتور کشیده می شود را از خود خارج می کند. پکیج هایی مانند ایران رادیاتور و بوتان بر روی کله گی پمپ دارای شیر اتومات هستند، در صورتی که این شیر در پکیج بوش بر روی منبع انبساط هواگیر قرار گرفته است. یک دلیل این که در پکیج بوش روی منبع انبساط هواگیر اتومات نصب شده است، بالاتر بودن منبع نسبط به پمپ دستگاه میباشد اما نگران نباشید، این مقدار اختلاف آنقدر ناچیز است که در محسبات هم فاکتور گرفته میشود. در نتیجه پکیج ایران رادیاتور و بوتان هم هوا نمی گیرند.

  چرا پکیج ایران رادیاتور نیاز به هواگیری اتومات دارد؟

  در حالت عادی هوایی درون کاسه پمپ جمع می شود، در صورتی که ایرونت یا هواگیر اتومات بر روی پکیج نباشد این هوا بیش از حد ممکن است درون کاسه پمپ جمع شود. در نتیجه عملکرد سیستم به طور کامل مختل می شود و حتی ممکن است موجب ترکیدن پمپ شود. در نتیجه مهندسین طراح از قطعه ای به نام ایرونت استفاده می کنند تا بدین ترتیب به پمپ آسیبی نرسد و هوا نیز از مدار خارج شود.

  هواگیری بکیج ایران رادیاتور

  هواگیری بکیج ایران رادیاتور

  چرا پکیج به طور مرتب هوا می گیرد؟

  در حالت کلی می توان گفت دلیل هواگیری پکیج ایران رادیاتور به دو مورد وابسته است که به شرح زیر می باشد.

  1. منبع انبساط پکیج باد ندارد و یا اینکه خراب شده است. در این حالت فشار مدار در حالت زمستانه مرتب بالا میزند و از پشت پکیج آب می ریزد.
  2. داخل رادیاتور و پکیج گاز تولید می شود. اگر موقع هواگیری پکیج ایران رادیاتور بوی بدی مانند بوی تخم مرغ گندیده می آید بدین معنی است که مدار رادیاتور دچار یک واکنش شیمیایی بین مس و آلومینیوم شده است. دمی توان حدس زد به هنگام گذشتن آب از روی مبدل مسی و سپس از روی مبدل آلومینیومی، گازی تولید می شود که منجر به تولید بوی بد می گردد.

  نکته: گاز تولید شده قابلیت اشتعال دارد و سبب افزایش فشار داخل کل مدار می شود. حال در این صورت اگر شیر رفت و برگشت رادیاتور را نبندید و این گاز نتواند از داخل ایرونت خارج شود احتمال ترکیدن رادیاتور وجود دارد.

  کسب اطلاعات بیشتر: راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

  چگونه بفهمیم رادیاتور هوا دارد؟

  یکی از راهی تشخیص زمان هواگیری پکیج ایران رادیاتور فرا رسیده است این است که زمانی که شیر آب را باز می کنید به سرعت آب سرد شده و آب سرد و گرم می شود. با هواگیری پکیج ایران رادیاتور می توان این مشکل را رفع کرد. همچنین در زمستان در صورتی که مشاهده کردید که با زیا کردن دمای شوفاژ، قسمت انتهایی آن همچنان سرد می ماند و گرم نمی شود، زمان هواگیری پکیج ایران رادیاتور شما فرارسیده است.

  نحوه هواگیری پکیج ایران رادیاتور در منزل چگونه است؟

  نحوه هواگیری پکیج ایران رادیاتور خیلی آسان است. پکیج را خاموش نمایید و به سراغ رادیاتور ها بروید. قسمت انتهایی هر رادیاتور، محل هواگیری آن میباشد. با یک فازمتر پیچ این قسمت را کمی شل کنید تا مخلوط آب و هوا از رادیاتور خارج شود. کمی صبر کنید تا فقط آب از داخل رادیاتور خارج شود. در این قسمت باید به سراغ پکیج بروید و درجه بار (درجه عقربه ای فشار) را نگاه کنید. اگر درجه کمتر از 1 است، شیر پر کن را باز کنید تا درجه بار پکیج مجددا در محدوده مناسب یعنی بین 1 تا 1.5 بار قرار بگیرد.

  برای رفع گاز بدبو درون رادیاتورها چکار کنیم؟

  در بخش های پیشین در مورد علت ایجاد گاز بدبو درون پکیج ایران رادیاتور صحبت کردیم. حال زمان آن رسیده در مورد نحوه رفع این مشکل نیز به بحث و بررسی بپردازیم. در این مواقع می بایست حتما کل مدار رادیاتور شسته شود. پس از اینکه کارشستشو تمام شد، باید از طریق لوله رفت و یا بالای حوله خشک کن یک لیتر مایع ضد رسوب ضد هوا به داخل مدار تزریق کنید. در نظر داشته باشید مایع ضد هوای رادیاتور هر سال نیاز به شارژ مجدد دارد. با تزریق همین مایع به درون رادیاتور می توانید طول عمر پکیج خود را بیشتر کنید.

  هواگیری پکیج ایران رادیاتور در تهران

  در این مقاله در مورد علل هواگیری پکیج و روش های رفع مشکل صحبت شد. امیدواریم توانسته باشیم به تمامی سوالات شما در زمینه هواگیری پکیج ایران رادیاتور پاسخ داده باشیم. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران از تکنسین های کلینیک تاسیسات بپرسید. همکاران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

  ارتباط با ما | کلینیک تاسیسات

  هواگیری بکیج ایران رادیاتور

  هواگیری بکیج ایران رادیاتور

  تیم خدماتی کلینیک تاسیسات 24 خریدار انواع پکیج و اسپیلت کارکرده به بالاترین قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه ، رفع ترکیدگی لوله و بازسازی کف ، نقاشی ساختمان گچبری ، پتینه کاری ، لندن کاری و… فروش و اجرای ایزوگام ، نصب سرویس و تعمیرات اسپیلت ، اجرا وتعمیرات موتور خانه ، چیلرهای جذبی و تراکمی استخر ، لوله کشی سرد و گرم ، نصب و سرویس شیرآلات ، تیم 24 با کادری مجرب بصورت شبانه روزی همراه شما هست تا آرامش شما عزیزان فراهم شود.

  روش‌های سنتی جِرم‌گیریِ دندان در خانه
  بازدید : 34
  دوشنبه 28 تير 1400 زمان : 15:09

  با تعمیر کولر گازی در شرق تهران در خدمت شما هستیم. اگر کولر گازی اسپلیت شما با کد ارور مواجه شد حتما بایستی از یک تعمیرکار کولر کمک بگیرید. نمایندگی کلینیک تاسیسات در این زمینه حامی شما می باشد. با مراجعه به کلینیک تاسیسات و یا تماس با هریک از شماره های درج شده در وب سایت کلینیک تاسیسات می توانید از خدمات این شرکت بهره مند شوید. کلیه اقدامات مربوط به عیب یابی، سرویس، شارژ گاز و تعمیرات تخصصی کولر گازی در این مجموعه توسط تکنسین های کلینیک تاسیسات صورت می پذیرد. کلیه ی خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود دارای شش ماه گارانتی می باشد و در صورتی که مجددا ایراد مربوطه پیش آمد می توانید از متخصصین ما بخواهید اینبار به صورت رایگان اقدام به تعمیر کولر گازی در شرق تهران شما بکنند.

  برخی از مشکلات رایج کولر گازی

  مشکلاتی که در اکثر کولر گازی ها رخ می دهد کاملا مشابه یکدیگر است. اما روند حل مسئله و تعمیر کولر گازی در شرق تهران برای کولرهای مختلف متفاوت است. تکنسین های کلینیک تاسیسات در زمینه کولرگازی های مختلف انواع مختلف دوره ها برای تعمیر کولر گازی در شرق تهران گذرانده اند و آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. تنها کافیست از یکی از تکنسین های بخواهید در محل حضور یافته و نسبت به تعمیر کولر گازی شما اقدام کنند. برخی از مشکلات رایجی که ممکن است برای کولر گازی های مختلف به وجود آید و نیاز به تعمیر کولر گازی در شرق تهران داشته باشید به شرح زیر است.

  • کولر گازی روشن نمی‌شود.
  • کولر گازی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
  • کولر گازی یک سره کار می‌کند.
  • کولر گازی سرما و باد خنک ندارد و یا سرمای آن کم شده است.
  • کولر گازی با صدای بلند کار می‌کند.
  • کولر گازی بوی بدی می‌دهد.
  • کویل‌ها یا لوله‌های کولر گازی یخ و یا برفک می‌زنند.
  • کولر گازی آب ریزش دارد و یا آب پرتاب می‌کند.
  • کولر گازی کد ارور نمایش می‌دهد.
  • ریموت کنترل کولر گازی کار نمی‌کند.
  تعمیر کولر گازی در شرق تهران

  تعمیر کولر گازی در شرق تهران

  سرویس و تعمیر کولر گازی در شرق تهران

  یکی از عمده مواردی که سبب می شود کولر گازی شما سریعتر از حد معمول با مشکل مواجه شود و خیلی زود خراب شود این است که سرویس کولر گازی خود را به تعویق می اندازید و یا اینکه اصلا به این مورد توجه نمی کنید. برخی از قطعات کولر گازی مانند فیلتر هوا و یا گاز کولر گازی بایستی سالیانه چک شود تا در صورت بروز مشکل بلافاصله تعویض گردد چرا که خرابی یک قطعه ممکن است دیگر قطعات را نیز خراب کند و در نتیجه هزینه های بسیار زیادی را به همراه دارد.

  توصیه کلینیک تاسیسات این است که به صورت منظم سرویس و تعمیر کولر گازی در شرق تهران را پیگیری کنید تا سبب بروز مشکلات جدی نشوید. شما عزیزان با تماس با هزیک از شماره های کلینیک تاسیسات می توانید از تکنسین های ما بخواهید در مدت زمان مشخصی به محل مورد نظر مراجعه کرده و سرویس و تعمیر کولر گازی در شرق تهران شما را بر عهده بگیرد.

  چگونه می توان کولر اینورتر و کولر معمولی را تشخیص داد؟

  اینورتر یا مبدل برق دستگاه الکترونیکی است که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل می کند. جریان متناوب تبدیل شده می توانند بر اساس نیاز در هر ولتاژ و فرکانسی باشد که بوسیله ترانسفورماتورهای مناسب و مدارها کنترل می شود.

  1-مطمئن‌ترین راه خرید از مراکز معتبر و دارای گارانتی معتبر است 2-معمولاً شکل کولرهای اینورتر بسیار شیک و بوده و دارای بسته‌بندی قابل‌قبول است 3-یکی دیگر از راه‌های تشخیص آن آمپر مصرفی پایین این کولرهاست که روی برچسب فنی آن درج شده که معمولاً کولرهای اینورتر 18 هزار مصرفی معادل 7 آمپر داشته که در کولر معمولی این مصرف به 10 آمپر هم می‌رسد
  کولر گازی پرتابل

  کولر گازی پرتابل یا قابل حمل، در ظرفیت‌های پایین ساخته می‌شود و دارای حالت گرمایش نیز هست. این مدل کولر گازی دارای ریموت کنترل است و به دلیل شکل آن، برای فضاهای کوچک اجاره‌ای یا استفاده موقت استفاده می‌شود. تمام بخش‌های مختلف کولر گازی از جمله کندانسور، اواپراتور و… در یک مجموعه جا گرفته‌اند و در حالت سرمایش، گرمای موتور از طریق لوله خرطومی پشت دستگاه به بیرون انتقال پیدا می‌کند. در نتیجه، این لوله خرطومی باید به پنجره یا منفذی که هوا را به بیرون انتقال می‌دهد وصل گردد.

  در غیر این صورت، گرمای خارج شده از هوا دوباره از طریق همین لوله خرطومی به فضا برمی گردد و کار تهویه و سرمایش به درستی انجام نمی‌شود. اما در حالت گرمایش، نیازی به این کار نیست. گرمایش در این نوع کولر گازی از طریق هیتر انجام می‌شود که زیاد مقرون به صرفه نیست. اما امکان استفاده از این حالت در کولر گازی پرتابل در نظر گرفته شده است.

  کسب اطلاعات بیشتر: علت سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور

  کولر گازی اسپیلت چه مزایایی دارد؟

  • این نوع کولر گازی فیلتر ضد آلرژی دارد و در نتیجه از آلودگی هوای فضا می کاهد.
  • ظرفیت بالایی برای گرم کردن و سرد کردن فضا دارد.
  • این نوع کولر ترموستات دمایی دارد و می توانید دمای محیط را در مقدار مورد نظر خود کنترل کنید.
  • این مورد باعث صرفه جویی در هزینه و انرژی می باشد.
  • صدای کولر گازی اسپیلت بسیار کم می باشد.
  • کولر گازی اسپیلت فضا را در مدت زمان کم با سرعت بالا خنک می کند.

  نمایندگی تعمیر کولر گازی در شرق تهران

  تعمیر کولر گازی در شرق تهران

  تعمیر کولر گازی در شرق تهران

  تیم خدماتی کلینیک تاسیسات 24 خریدار انواع پکیج و اسپیلت کارکرده به بالاترین قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه ، رفع ترکیدگی لوله و بازسازی کف ، نقاشی ساختمان گچبری ، پتینه کاری ، لندن کاری، تعمیر کولر گازی در شرق تهران و… فروش و اجرای ایزوگام ، نصب سرویس و تعمیرات اسپیلت ، اجرا وتعمیرات موتور خانه ، چیلرهای جذبی و تراکمی استخر ، لوله کشی سرد و گرم ، نصب و سرویس شیرآلات ، تیم 24 با کادری مجرب بصورت شبانه روزی همراه شما هست تا آرامش شما عزیزان فراهم شود.

  • آدرس : تهران ، خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر خ سمیاری نبش سرتیپی پلاک10
  • تلفن : 22209257-021
  • تلفن : 22683554-021
  • موبایل : 09129379348

  نکات قابل توجه درنگهداری کولر

  1- با تمیز نگه داشتن فیلتر می توان مصرف انرژی کولر گازی را از 5% تا15% کاهش داد فیلترها را هر 15 روز یا یک ماه در طول فصل گرما تمیز یا تعویض کنید

  2- در ابتدای هرفصل گرم نسبت به تمیز کردن کندانسور و حذف گردد و غبار آن اقدام نمایند این کار می تواند 20 درصد در افزایش راندمان کولر موثر باشد

  3- جایگزینی یک کولر با عمر بیش از 15 سال با یک کولر گازی با رتبه انرژی A می تواند موجب 50 درصد صرفه جویی انرزی در این بخش شود که ارزش ریالی صرفه جویی سالانه آن بالغ بر 3/3 میلیون ریال می گردد.

  کودک بیش فعال – ۵ جمله فاجعه بار که نباید بیان کنید
  بازدید : 37
  سه شنبه 15 تير 1400 زمان : 12:58

  همه ی افرادی که دارای پکیج دیواری هستند با سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور حتما مواجه شده اند. پکیج نوعی سیستم گرمایشی است که برای گرم کردن محیط بسته و گرم کردن آب از آن استفاده می شود. در برخی موارد ممکن است پکیج به درستی کار نکند و سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور اتفاق بیفتد. سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور علل مختلفی می تواند داشته باشد که در این مقاله می خواهیم به آن اشاره کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. شما عزیزان می توانید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود با کلینیک تاسیسات در ارتباط باشید.

  علل سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور چیست؟

  • فشار آب

  یکی از مهم ترین علل سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور فشار آب می باشد. در صورتی که آب ورودی به پکیج شما نوسان داشته باشد ممکن است آب ورودی سرد و گرم شود. گاهی اوقات ممکن است پمپ ورودی باعث سرد و گرم شدن آب پکیج شود. پس قبل از اینکه برای تعمیر پکیج اقدام کنید بهتر است پمپ را نیز بررسی کنید ممکن است پمپ نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد. در صورتی خرابی پمپ پکیج مدام روشن خاموش می شود و در نتیجه ی آن سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور را به دنبال دارد.

  • سنسور آب گرم

  از دیگر دلایل سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور سنسور آب گرم می باشد. این وسیله که یکی از قطعات مهم در پکیج محسوب می شود وظیفه ی گرم کردن آب پکیج را بر عهده دارد و در صورت خرابی این قطعه بایستی تعویض شود.

  • جرم گرفتن مبدل

  جرم گرفتن مبدل نیز از دیگر دلایل سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور می باشد. در پکیج هایی که دارای دو مبدل می باشند، با توجه به میزان رسوب آب هر چند وقت یکبار مبدل ثانویه رسوب می گیرد که می بایست قبل از ایجاد مشکل رسوب زدایی شود. این کار و رسوب زدایی به وسیله ی اسید تمیز می شود و معمولا دو سال یکبار انجام می شود.

  یکی از دلایلی که می بایست برای سرویس دوره ای منظم پکیج خود اقدام کنید وجود رسوب در مبدل است که می تواند خرابی زیادی را به بار بیاورد. شما عزیزان می توانید برای تعمیر و یا سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور خود با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از متخصصین کلینیک تاسیسات بخواهید که در محل حضور یابند.

  • سنسور آب گرم مصرفی

  در صورتی که سنسور آب گرم مصرفی خراب شود سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور را به همراه دارد. با خراب شدن این سنسور دمای اندازه گیری شده ی آب گرم اشتباه اعلام می شود و همین امر سبب سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور. این مشکل به ندرت پیش می آید و در صورت خرابی می بایست تعویض گردد.

  • خرابی فلومتر

  یکی دیگر از دلایل سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور خرابی فلومتر است. در دستگاه هایی که درون آن فلومتر وجود دارد در صورتی که این قطعه خراب شود دبی به صورت اشتباه اعلام می شود. دبی مقدار آب جابجا شده در یک مکان و مدت زمان معلوم می باشد. همین امر باعث سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور می شود.

  کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر کولر گازی ال جی

  • شعله بلند

  در برخی موارد شعله ی بلند می تواند سبب سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور شود چرا که زمانی که شعله بلند است آب خیلی سریع گرم می شود. هنگامی که آب گرم شد پکیج خاموش می شود و پس از مدتی آب پکیج سرد خواهد شد. برای حل این مشکل مقدار جریان گاز را بررسی کنید و یا اینکه شعله را بررسی کنید.

  • خرابی پرشر

  پرشر وظیفه ی کنترل آب در سیستم پیکج را دارد که ممکن است این قطعه خراب و یا اینکه قطع و وصل شود که در نتیجه ی آن باعث سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور می شود. این مورد به ندرت اتفاق می افتد و در صورت مواجهه با این مشکل بایستی قطعه را تعویض کرد.

  • سنسور شوفاژ

  برخی تصور می کنند شوفاژ ارتباط با پکیج ندارد. ولی باید بدانید هر مشکل کوچکی در شوفاژ باعث بروز اختلال در پکیج می شود. در صورت خرابی سنسور شوفاژ بایستی آن را تعویض کنید.

  • خرابی شیر مخلوط

  گاهی از اوقات وقتی آب گرم را تا انتها باز می کنیم آب گرم می ماند و داغ می شود ولی هنگامی که مقداری آب سرد به آن اضافه می کنیم آب سریع شروع به سرد و گرم شدن می کند علت این ایراد را در خرابی شیر مخلوط بایستی بررسی کنید.

  • فشار آب کم

  گاهی فشار آبی که به پکیج وارد می شود بیش از حد کم است بنابراین فشار آب بلافاصله بالا می رود و سنسور ntc یا همان ترمیستور آب گرم مصرفی دستور قطع شعله را می دهد. و این روند مدام تکرار می شود و در نتیجه موجب سر و گرم شدن آب پکیج می شود.

  • نیم سوز شدن پمپ پکیج

  گاهی اوقات ممکن است پمپ نیم سوز شده باشد در این مواقع پمپ نمی تواند به سرعت آب را در مدار به گردش درآورد و در نتیجه دمای آب بالا رفته و ترموستات دستور قطع شعله را می دهد.

  • مسدود شدن سرشیرها

  گاهی اوقات می توان دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور را در مسدود شدن سرشیرها و یا گرفتگی سیرهای پیسوار بپیدا کرد. در این حالت فشار آب گرم کم می شود و در نتیجه آب سرد و گرم می شود.

  سرویس کامل پکیج شامل چه اقداماتیست ؟

  • اقدامات لازم برای افزایش عمر مبدل
  • تنظیم ارتفاع شعله ، رفع سر صدای فن
  • رفع سر و صدای پکیج ، بهبود گرمایش شوفاژ ها
  • بهبود گرمایش آبگرم مصرفی ، سرویس شیر اطمینان سه بار
  • تعویض اورینگ ها ، تعویض ترموستات ها
  • سرویس جرقه زن و یون تشخیص شعله
  • بررسی خروج محصولات احتراق با بررسی دودکش
  علت سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور

  علت سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور

  اسید مناسب برای اسیدشویی مبدل چیست؟

  برای رسوب شویی می بایست از اسید دی اسکلر 33 درصد استفاده کرد. در نظر داشته باشید به هنگام اسیدشویی مبدل می بایست خالی از آب باشد. اگر گرفتگی بیش از حد باشد باید از پمپ برای اسید شویی استفاده کنید. فرایند اسید شویی هر دوسال یکبار می بایست انجام گردد.

  ازدواج مجدد مردان متاهل

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 7
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 9
 • بازدید کننده امروز : 10
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 10
 • بازدید ماه : 55
 • بازدید سال : 236
 • بازدید کلی : 236
 • کدهای اختصاصی